Vitet s’lënë shenjë në format trupore të Manjola Nallbanit

Manjola Nallbani është një këngëtare mjaft e suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar, shkruan Indeksonline.

Ajo qëndron me sukses në skenën muzikore shqiptare prej 3 dekadash, duke qenë gjithnjë e pëlqyer nga publiku.

Përveç që merret me muzikë, ajo është edhe mësimdhënëse në Akademinë e Arteve, në Tiranë.

Ndër të tjera ajo vërehet se gëzon një formë të mire fizike, e që nuk heziton të ekspozohet hapur nëpërmjet paraqitjeve në rrjetet sociale.

50- vjeçarja Manjola Nallbani e ka dëshmuar se vitet nuk kanë lënë shenjë në format e saj trupore, e këtë e dëshmon me fotografinë e fundit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS