Vitet kalojnë, Shqipen edhe më shumë e zbukurojnë

Njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun Shqipe Abazi, vazhdon të jetë shumë aktuale në skenën e muzikës shqipe, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E sa më shumë vitet po kalojnë, këngëtaren Shqipe Abazi, edhe më shumë po e zbukurojnë.

Kjo foto, i dëshmon fjalët e lartpërmendura…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).