Vitet kalojnë, Diana Avdiu mbetet mbretëreshë e bukurisë

Pavarësisht se ka vite që kanë kaluar prej kur ajo mori kurorën si Miss, Diana Avdiu ende vazhdon ta ruaj bukurinë e saj, shkruan Indeksonline.

Diana së fundmi përmes një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram, ajo shfaqet plotë ëmbëlsi dhe mjaftë me stil.

Ndryshe Diana është nga të paktat femra të cilat shpesh shfaqen pa grim, ndërsa nuk ka ndonjë ndërhyrje kirurgjike./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).