Vitet kalojnë, Bleona Qeretin edhe më shumë e zbukurojnë

Ylli i muzikës Bleona Qereti ditë më parë ka festuar ditëlindjen, më në formë se asnjëherë, meqë rast është suprizuar nga familajrët dhe miqtë e saj, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Mes shumë urimeve nga fansat, miqtë dhe kolegët, Bleona ka marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë nga prindërit e saj.

Dy prindërit e saj, Oli dhe Nazmiu i kanë bërë dhuratë këngëtares një tortë, e cila ishte dizajnuar në formën e yllit të “Walk of Fame”, ku në mes gjendej fotografia e Bleonës.

Në tortën e ditëlinjes ishin të vendosur dy qirinj që formojnë numrin 35, e që tregojnë moshën e këngëtares.

Bleona ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social disa fotografi nga befasia e këndshme që i bënë prindërit, duke i falënderuar përzemërisht ata.

“Nuk kam fjalë për të shprehur mirënjohjen dhe dashurinë time për heronjtë e mi Oli Qereti dhe Nazmi Qereti, për këtë dhuratë të mrekullueshme…faleminderit për gjithçka që bëni dhe gjithçka që jeni! Një ditë ….. do të jetë e vërtetë”, kanë qenë fjalët e këngëtares nga Shqipëria në mbishkrimin e fotografive.

Krahas këtij postimi, ajo mori edhe shumë urime të tjera nga ndjekësit e saj në hapësirën për komente.

Këngëtarja ka festuar në një mënyrë të veçantë duke pozuar tek shtegu i famës në Hollywood.

E veshur e tëra në të kuqe, Bleona mbante në duar një torte teksa dukej e lumtur.

“Faleminderit te gjithë fansave te mi besnike e qe kane qene me mua qe nga fillimiKjo është për juve”, ka shkruar Bleona sipër imazheve.

Bleona vazhdon të jetë ndër këngëtaret më origjinale.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).