Vitet ia shtojnë bukurinë Violetë Kukajt

Emri i këngëtares Violetë Kukaj radhitet ndër emrat më të njohur të muzikës popullore shqipe, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Pas një pauze, ajo iu rikthye skenës dhe lansoi disa këngë, të cilat po i pëlqen publiku.

Derisa me fotografitë, e fundit ajo po duket aq bukur, saqë lirshëm mund të themi se vitet ia kanë shtuar bukurinë Violeta Kukaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).