Violete Kukaj mahnitëse në xhirimet për festat e fundvitit

Kanë filluar përgatitjet për programet argëtuese që do të na shoqërojnë gjatë festave të fundvitit.

Në to nuk do të mungojë as këngëtarja e muzikës popullore, Violet Kukaj, e cila ka kohë që është larguar nga skena muzikore, shrkuan “Zëri.info”

Në imazhet që janë publikuar nga xhirimet, Violeta shihet që do të shkëlqej./Zeri/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).