Uji Dea

Violetë Kukaj godet dy-ish kunatat, ja çfarë ju thotë

/ 1 minutë lexim
Hidromorava

Kur askush nuk e priste, këngëtarja e njohur Violetë Kukaj, u bë top lajm në media, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E krejt kjo, pasi dy -ish kunatat, dolën publikisht në një emision duke aluduar se Violeta ua bëri “vëllaun për psikiatri dhe ua grabiti pasurinë”.

Deri tani nuk ka pasur një prononcim zyrtar nga ana e këngëtares.

Fundamenti

Por postimi i fundit në llogarinë e saj sociale, lë të nënkuptojë.

“Unë s’kam fjalë, me plumba flas”, thuhet në postim, ku nga shumë njerëz është parë si përgjigje për të gjitha akuzat që i janë bërë.