Violeta Kukaj rikthehet pas një kohe të gjatë në muzikë, sjell projektin e ri

Artistja e njohur e skenës shqiptare, Violeta Kukaj, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Boni Mashalla” mban titullin kënga, me të cilën bëri rikthimin në skenë pas një kohe shumë të gjatë.

Klipi është kompletuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtarja vjen në formë të mrekullueshme.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Hekuran Krasniqi, kurse për orkestrimin është përkujdesur Genti Lako.

Sa i përkes videos, ‘Urban Graphics’ është përkujdesur për këtë pjesë të rëndësishme të këngës.

Projekti tashmë gjendet i kompletuar bë kanalin e ‘Produksioni Arboni’ në YouTube.

Duhet theksuar se Violeta kohëve të fundit ka qenë mjaft e pranishme në faqet rozë, për shkak të transformimit të madh që ka bërë në dukje. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).