Viola Spiro edhe me ekzotike nga bregdeti

Viola Spiro është njëra nga prezantueset më të komentuara duke filluar që nga jeta private.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese nga bregdeti.

Me fustanin e shkurtë ngjyrë të kaltër, flokët e lëshuara thjeshtë Viola mahniste me pamjen.

Ndryshe, ajo komentohet shumë për jetën private, pjesë për të cilën Viola nuk pëlqen të flas./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).