Vildanja e parezistueshme, tepër e nxehtë në fotot e fundit

Modelja kosovare, që jeton dhe vepron në SHBA ka publikuar disa fotografi në të cilat ajo shfaqet tepër seksi

Ajo është në pushime, madje bashkë me këngëtaren Tayna, kurse sot ka ardhur me disa foto që i ka realizuar në pishinë.

Bukuroshja kosovare nuk ka hezituar për të treguar se sa e nxehtë është.

Nuk është një gjë e re që Vildanja paraqitet në Instagram kaq e nxehtë.

Bukuroshja ditë më parë kishte realizuar edhe një fotosesion me rroba të brendshme ku vazhdonte të paraqiste asetet e saj tepër seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).