Vildania tregon se ku ndodhet.. “Zemër, jam në shtëpi”

Fotomodelja kosovare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) ka postuar një set të ri fotografik në Instagram.

Në këtë set, Vildania ka treguar se është në shtëpi të saj, teksa ka të veshur një fustan të kuq.

“Zemër, jam në shtëpi”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se lokacioni nga i cili ajo e ka postuar këtë fotografi është në Florida, konkretisht “Palm Beach”, një lagje kjo ndër më të shtrenjtat në qytetin bregdetar amerikan. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS