Vildania shfaqet me një superfoto

Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare, Vildane Zeneli ka bërë një postim tepër të nxehtë.

Ajo është shfaqur me bikine të verdha në një plazh, derisa bën pozë duke mbajtur flokët e saj të gjata.

“Ky ujë, kjo kohë nevojitet tani”, ka shkruar ajo mbi fotografi.

Vildania më herët ka treguar se ka marrë një dhuratë tjetër, kësaj radhe nga shoqja e saj – bllogerja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj.

Dy bukuroshet shqiptare janë parë tepër të afërta kohëve të fundit me njëra tjetrën.

Kujtojmë se këtë vit Vildania e ka filluar më fuqishëm dhe kjo shihet në fotografitë që ajo ka postuar javë më parë nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS