Vildania paraqitet me një stil tërësisht ndryshe

Fotomodelja Vildane Zeneli është parë me një stil tërësisht tjetër sonte në Instagram

Atë jemi mësuar që ta shohim me foto provokative dhe seksi.

Vildane Zeneli sonte ka zgjedhur që të paraqitet më e zakonshme para fansave të saj në rrjetet sociale, e ku është paraqitur e veshur tërësisht jo provokative.

Ajo ka pasur të veshur xhinse ngjyrë rozë, kurse bluza e lartë është tërësisht e bardhë.

“Ndihem vajzë!”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS