Vildania nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Modelja Vildane Zeneli ka bërë edhe një paraqitje për t’u mbajtur mend në rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare ka realizuar një set fotografish ku tregon asetet e saj.

Ajo pa dyshim që duket tepër e nxehtë në këto foto derisa shkruan: Duke ndjekur diellin.

Vildania ka bikine të mbyllura, të cilat theksojnë trupin e saj seksi dhe asetet e tonifikuara nga dielli që ajo ka marrë këto ditë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS