Uji Dea

Vildania harron të vishet, shfaqet e mahnitshme në të brendshme

/ 1 minutë lexim

Bukuroshja Vildane Zeneli ka vazhduar për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Sot ajo është shfaqur me një fotosesion në të brendshme ku i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Vali Ranch

Fotomodelja kosovare, e cila karrierën e zhvillon në Amerikë dhe deri tani ka arritur që të jetë fytyrë marketingu e kompanisë së njohur të makinave Chavralett, paraqitet në këto të brendshme të tejdukshme ku i tregon pothuajse të gjitha.

Ajo edhe një javë më parë ka postuar foto ku shihet e veshur në bikine, por fotot e fundit janë mjaftë të nxehta. Thjesht shijoni ato për një natë më të mirë! /GazetaExpress/