Vildane Zeneli elegante dhe joshëse si asnjëherë më par

Padyshim që është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Bukuroshja që jeton dhe vepron në Amerikë tashmë është një emër i njohur i modës. Vildane Zeneli ka prekur suksese të mëdha, ndërsa shquhet për linjat e saj trupore dhe fytyrën karakteristike, shkruan Indeksonline.

Ditë më parë ajo ishte në Tiranë si mysafire në eventin “ODA”, ndërsa vizitoi miqtë e saj edhe në Prishtinë. Por gjatë qëndrimit në kryeqytetin e Kosovës, ajo edhe realizoi një set fotografik pikërisht me fustane të dizajneres së njohur Blerina Kllokoqi Rugova.

Siç edhe po duket, Vildanja shfaqet tejet joshëse teksa befason me trupin si sirenë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).