Vildane Zeneli “çmend” Instagramin

Vildane Zeneli po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo nuk heziton asnjëherë që të tregojë asetet e saj në rrjetet sociale dhe këtë e ka bërë edhe gjatë ditës së sotme.

Vildane Zeneli është shfaqur në bikine me ngjyrë të bardha dhe të kombinuara teksa ka treguar edhe njëherë format e kolme të saj.

Ajo është shfaqur afër një vendi bregdetar edhe pse nuk ka treguar se ku është saktësisht.

Që disa vite, Vildania jeton në Shtet e Bashkuara të Amerikës, më së shumti në shtetin e Miamit. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS