Viktima dhe i dyshuari ishin të mitur, rasti në polici lajmërohet nga prindërit

Novobërdë – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar bashkë me viktimën femër kosovare kanë shkuar në shtëpinë e prindërve të tij. Nga prindërit e të dyshuarit është raportuar rasti në polici, pasi që viktima dhe i dyshuari janë të mitur.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për 24 orë, ndërsa viktima u është dorëzuar familjes së saj njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS