Vetura godet këmbësoren, merr lëndime trupore

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasës mashkull kosovar dhe këmbësores femër kosovare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS