Vetura dhe motoçikleta përfshihen në një aksident trafiku në Viti

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Viti – Një veturë me targa vendore dhe një motoçikletë pa targa me drejtues meshkuj kosovar janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti.

Eco Higjiena

Si pasoj e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës i cili është dërguar në tretman mjekësorë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/