Vetëvritet gruaja që kishte 50 orgazma në ditë

Florida – Është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Florida të SHBA, Gretchen Molanen, e cila vuante nga një gjendje e rrallë psikosomatike, që i shkaktonte stimulim të vazhdueshëm, të pakontrolluar seksual.

Sipas Daily Mail, gruaja vuajti për më shumë se një dekadë dhe në shumë raste ka arritur orgazmën 50 herë në ditë.

Ajo e kishte të pamundur të punonte dhe kishte fituar probleme të mëdha psikologjike. Për këtë arsye, 39-vjeçarja kishte tentuar edhe tre herë të tjera që të bëjë vetëvrasje.

Si transmeton BW, një javë para se Gretchen të vetëvritej, ajo dha një intervistë të bujshme në Tampa Bay Times, ku përshkroi problemin e saj dhe se sa e mjerë ndihej. Miqtë kanë konfirmuar vdekjen, ndërsa miku i saj i dërgoi një e-mail për gazetën, duke thënë se 39-vjeçarja nuk mundi ta shohë reportazhin, sepse kishte kryer tashmë vetëvrasje.

Gretchen luftoi me sëmundjen e saj për 16 vjet dhe nuk mund të ndihmohej.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS