Fundamenti

Vetëaksident në Drobesh të Vitisë, lëndohet drejtuesja e motoçikletës dhe pasagjeri

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Viti – Në fshatin Drobesh, të Vitisë ka ndodhë një aksident trafiku e përfshirë vetëm një motoçikletë me ngasëse femër kosovare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesja e motoçikletës dhe pasagjeri i saj mashkull kosovar.

Hidromorava

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/