Veseli: Qoftë sa më e mbarë për Kosovën Dekada e Re që po fillon

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës në prag të ndërrimit të motmoteve.

Nëpërmjet faqes së tij në Facebook, Veseli ka uruar që vitit 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje!

“Urime Vitin e Ri të gjithëve! Uroj që 2020 të jetë sa më i begatë e i lumtur për secilën familje! Qoftë sa më e mirë dhe e mbarë për Kosovën Dekada e Re që po fillon. Gëzuar! “, ka shkruar Veseli.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).