Vesa Smolica joshëse në imazhet e fundit

Vesa Smolica qëndron në listën e artistëve shqiptarë që pëlqehen dhe komentohen në masë të madhe.

Që nga paraqitja e parë e saj, artistja ka arritur të dëshmojë se ka talent, ndërsa deri më tani korr sukses të madh.

Në një imazh të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur fansat përmes disa imazheve atraktive.

E veshur me një fustan të zi, dekolteja e hapur i ha vënë në pah gjoksin, përfshirë edhe këmbët e tonifikuara.

“Më e larta në qytet”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Theksojmë se “Kaj” mbetet kënga e saj e fundit, që për një kohë të shkurtër arriti të pëlqehet nga audience. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).