Vesa Luma tregon projektin e radhës në muzikë!

Ndonëse prej disa muajsh çifti i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Basta jetojnë në Zelandën e Re, duket se ata nuk kanë hequr dorë nga muzika.

Këtë fakt e ka bërë të ditur Vesa përmes një postimi në rrjete sociale ku shkrua: “Jam shumë e lumtur që kam mundësi të ndajë eksperiencën time në muzikë dhe këngë në Zelandën e Re”,-përfundon Vesa. Me çiftin e njohur në Zelandën e Re është edhe vogëlushi i tyre Lian./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS