ARKATANA

Veprimi i Xhensiles pas dramave të fundit

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Jeta private e Xhensila Myrtezaj është diskutuar jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe në media e faqet rozë.

Raporti dhe ndarja me Bes Kallakun ka bërë bujë gjithandej me aludime nga më të ndryshmet.

Megjithëse nuk kanë munguar as ‘kunjat’ ndaj njëri-tjetrit, të cilat i kanë transmetuar përmes këngëve.

ARKATANA

Sidoqoftë, ata tashmë po vazhdojnë me jetët e tyre ndaras me aktivitetet e zakonshme në karrierë.

Xhensila këtë periudhë ka vendosur që të bëjë pak pushime bashkë me dy fëmijët e saj, Ajkën dhe Amen.

Në fotografitë e reja që publikoi në Instagram, ajo tha: “Nuk të duhet magji që të zhdukesh, gjithçka që të nevojitet është një destinacion”.