Veç me një foto, fito pushim n’Vlorë, Trotinet Elektrik, Playstation 5…

Shija më e re në treg nga brendi Rc, Rc Refresher Tropic, pos shijes freskuese dhe unike, me përmbajtje të frutave tropikale, ka sjell edhe një lojë shpërblyese për të gjithë konsumatorët e tij.

Është shumë e lehtë të luani për super shpërblimet: – Pushim në Vlorë – Trotinet elektrik – PlayStation 5 Vetëm na vizitoni në qendrat tregtare Albi Mall – Prishtinë dhe në The Village – Ferizaj
– Fotografohuni në këndin Tropikal të RC – Postoni foton në rrjete sociale me hashtag #NdjenjeTropikale Fotot me më së shumti ‘like’ do të jenë fitues.
Rc Refresher Tropic po ju pret deri me 6 Gusht!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS