Uji Dea

Vdes motoçiklisti gjatë një aksidenti në Viti

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Viti – I dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke e drejtuar motoçikletën e tij, dyshohet se duke mos iu përshtatur shpejtësisë së lëvizjes, humb kontrollin mbi motoçikletën dhe godet një veturë dhe përfundon jashtë rrugës.

I njëjti pëson lëndim të rënda dhe dërgohet për trajtim mjekësor ku mjeku kujdestar konstaton vdekjen e tij.

Fundamenti

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/