Vdekje e dyshuar në Kamenicë, viktima është gjetur pa shenja jete në oborrin e tij

Kamenicë – Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti në proces hetimor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS