Vdekje e dyshimtë në Sodovinë të Jerlive në Viti

Viti – Në fshatin Sodovinë e Jerlive, në Viti në shtëpinë e tij në rrethana ende të panjohura është gjetur i vdekur viktima mashkull shqiptar.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).