Vdekje e dyshimtë, në Koretishtë një qytetar është gjetur pa shenja jete

Gjilan – Në fshatin Koretishtë, të Novobërdës një mashkull kosovar ka raportuar se viktimën mashkull kosovar e kishte gjetur pa shenja jete.

Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS