Vdekje e dyshimtë në Kamenicë, dyshohet për vetëvrasje?

Kamenicë – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK-47, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS