Fundamenti

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, viktima kishte ndërruar jetë në oborrin e shtëpisë së tij

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte në oborr, viktimës i ishte keqësuar gjendja shëndetësore dhe të njëjtin e kishte transportuar në Spitalin e Gjilanit.

Nga mjeku kujdestar është konstatuar se i njëjti ka arritur pa shenja jete.

Uji Dea

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/