Vdekje e dyshimtë në Gjilan

Gjilan – Viktima mashkull kosovar, është gjetur pa shenja jete pran aksit rrugor. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS