Vdekje e aksidentale në Kamenicë, bie nga ballkoni

Kamenicë – Drejtoria Rajonale e Policisë Gjilan, Stacioni Policor Kamenicë me datën 09.01.2023 rreth orës 08:35 është njoftuar se një person në fshatin Kopernicë dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i shtëpisë së saj i cili ka qenë pa mbrojtëse duke pësuar lëndime vdekjeprurës.

Vdekjen e viktimës tetëdhjetë e tre (83) vjeçare në vendin e ngjarjes e ka konstatuar mjeku kujdestarë.

Njësitet policore relevante dhe Prokurori i Shtetit kanë dalë në vendin e ngjarjes.
Me urdhër të Prokurorit të Shtetit është iniciuar rasti “Vdekje aksidentale” dhe trupi i pajetë i viktimës i është dorëzuar familjarëve për përfundim të ceremonive mortore njoftoi Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS