Vazhdon grumbullimi i futbollistëve U19, por kësaj radhe futbollistët janë të vitit 2003

Përzgjedhësi i Kombëtares U19, Ramiz Krasniqi, do të mbajë grumbullimin e radhës me futbollistët vendor të gjeneratës 2003.

Stërvitjet do të mbahen nesër dhe pasnesër (më 29 dhe 30 janar) në fushën e KF 2 Korriku në Prishtinë, me fillim në orën 12:00. Në këtë grumbullim Krasniqi ka ftuar 25 futbollistë.

Lista e futbollistëve

Artim Kutleshi-KF Llapi
Leonard Bllacaku- KF Kosova
Januz Miftari- KF Trepca 89
Alket Bajrami-KF Llapi
Andi Salihu- FC Prishtina
Valon Pllana- FC Prishtina
Redon Syla- FC Prishtina
Selim Halabaku-SC Gjilani
Fatlum Leka- SC Gjilani
Ardian Hasani- KF Trepca 89’
Granit Shabani-KF Llapi
Festim Haxhiu- KF Llapi
Edvin Qeshko-SHF Lushta
Fatjon Bunjalu- SHF Lushta
Dren Nura- KF Flamurtari
Ilija Ivic- KF Flamurtari
Diar Halili- KF 2 Koriku
Lorik Rexhepi – KF 2 Koriku
Ledon Krasniqi-KF 2 Koriku
Marin Reka-SHF Kurda
Diart Geci-SHF Kurda
Granit Latifi- SHF Kurda
Art Sherifi- SHF Besëlidhja
Jon Shehu- SHF Besëlidhja
Adonis Qorri – KF Feronikeli

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).