Vazhdojnë grabitjet e armatosura në Gjilan, çfarë po ndodhë me qytetin Evropian?

Gjilan – Viktima femër kosovare, ka njoftuar se deri sa ishte në vendin e saj të punës, një i dyshuar i maskuar dhe nën kërcënimin e thikës i ka grabitur 600 euro para të gatshme.

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti duke u hetuar nga njësitë relevante policore.

Është e habitshme se e terë policia angazhimin maksimal e ka orientuar tek maskat AntiCovid, ndërkaq e ka harruar misionin dhe luftën e saj kundër grupeve kriminale.

Gjilani po shndërrohet në një qytet pasigurie dhe frike nga maskat e vërteta./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS