Vazhdojnë aderimet tek NISMA në Gjilan

Gjilan – Aderimet e reja nuk po ndalen. Fuqizimi i Nismës në Gjilan po vazhdon dhe po shënon ngritje me ardhjen e çdo dite të re.

Ne jemi gati 10 +
#bashkpershtetin

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS