Valon Zymberi: Drita është shumë e lumtur me punën e trajnerit Ardian Nuhiu

Drejtori Sportiv i FC Dritës, Valon Zymberi, pas renovimit të kontratës më trajnerin Ardian Nuhiu, ka lavdëruar punën e trajnerit Nuhiu.

“Skuadra është zhvilluar shumë nën drejtimin e tij, dhe skuadra luan një futboll tërheqës i cili ka rezultuar me rezultate shumë pozitive. Më pëlqen mënyra se si e drejton skuadrën, gjithashtu aftësitë e tij njerëzore dhe profesionale janë tejet bindëse. Tani më qetësisht mund të planifikojmë të ardhmen e klubit”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).