“Vali Ranch” me pamje dhe ambiente përrallore për festat e fundvitit

Gjilan – Njëri nga resortet më të bukura në rajon “Vali Ranch” ka ofruar për festat e fundvitit ambiente dhe pamje përrallore. “Ky ambient fantastik mund të shijohet dhe përjetohet vetëm në këtë qytet të bardhë që afër dhe rreth vetës ka të gjitha kushtet dhe mundësit për të kaluar momente të paharruara” thotë Fehmi Fetahi.

Dhjetori është nju nga muajt më të angazhuar për ambientet hoteliere. “Vali Ranch” tashmë ka filluar përgatitjet për festat e fundvitit dhe në programin dhe agjendën e saj ka paraparë një agjendë të ngjeshur festive dhe argëtimi.

Fehmi Fetahi pronar i “Vali Ranch” thotë se tani janë në mbyllje të vitit 2021 dhe po bëjnë çmos që për klientët e shumtë nga trojet shqiptare të ofrojnë përgatitje mahnitëse. “E di që edhe ky vit ka qen i rëndë shkaku i pandemisë dhe e kuptojë që qytetarët janë goditur ekonomikisht sikurse jemi dëmtuar edhe ne, por në këtë fundvit dëshirojmë të paktën të ofrojmë gjëra të bukura për të harruar për pak kohë situatën e stresuar. Ne po kujdesemi për a,mbretin emirë, pamjet e hatashme dhe argëtimin perfekt për të gjithë mysafirët tanë. Në veqantio tani diaspora kanë nevojë që në vendlindjet e tyre të gjejnë momente ta ëmbla akomodimi dhe argëtimi. Dhe këto ëndrra e dëshira mund të kapërcehen dhe përjetohen vetëm tek resorti ynë që tashmë ka krijuar një reputacion ndërkombëtar” tha Fetahi për rajonipress.

Ndryshe, njëri nga resortet më të bukura në rajon “Vali Ranch” ka ofruar për festat e fundvitit ambiente dhe pamje përrallore. Ky ambient fantastik mund të shijohet dhe përjetohet vetëm në këtë qytet të bardhë që afër dhe rreth vetës ka të gjitha kushtet dhe mundësit për të kaluar momente të paharruara.

Të gjitha këto momente mund ti përjetoni në restaurant “Romantika” by VALI RANCH RESORT&CONGRESS CENTER./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS