Valentina ka një porosi për rivalët

Gjilan – Valentina Bunjaku Rexhepi ish deputete dhe tani kandidate nga LDK-ja ka shkruar se dikujt do t`i duhet që pas datës 6 tetor me thirr urgjencën pas debaklit që kanë me pësue.

“Dikujt ia paskan përshtatë numrin në KQZ, mos ta harrojnë numrin mas 6 tetorit se ka me iu dashtë me thirr urgjencën pas debaklit që kanë me pësue” ka shkruar Valentina Bunjaku Rexhepi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS