Valentina Bunjaku Rexhepi: Me ardhjen e Qeverisë së re, do të kemi qeverisje krejt ndryshe në arsim

Gjilan – Pasi ka uruar nxënësit dhe mësimdhënësit për vazhdimin e mësimit deputetja Valentina Bunjaku Rexhepi ka thënë se me Qeverinë e re do të ketë një qeverisje krejt ndryshe në arsim.

Postimi i plotë i Valentina Bunjaku Rexhepit

Urime të gjithë nxënësve dhe mësimdhënësve perioda e dytë dhe vazhdimi i vitit shkollor! Qofshi me shumë vullnet për të lexuar e mësuar gjatë gjithë jetës! Të shpresojmë për qeverisje krejt më ndryshe në arsim, me ardhjen e Qeverisë së re!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).