Vajza e mitur dhunohet në Gjilan, prangoset i dyshuari

Gjilan – Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare e mitur dyshohet se është dhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ndërsa viktima do të dërgohet për ekzaminim mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS