Ushtronte dhunë psikike ndaj bashkëshortes, prangoset vitiasi

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi dyshohet se i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij, viktimës femër kosovare. Viktimës i është ofruar trajtim mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS