Ushtron dhunë ndaj bashkëshortes, prangoset gjilanasi

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër shqiptare – bashkëshortes së tij.

Viktima ka pësuar lëndime, dhe i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS