Ushtroi dhunë në familje, arrestohet dhe dërgohet në klinikën e psikiatrisë e dyshuara

Gjilan – Është arrestuar e dyshuara femër kosovare nën dyshimin se ka ushtruar dhunë psikike ndaj disa personave.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara ndalet për 48 orë dhe për shkak të problemeve psikike është dërguar në kliniken e psikiatrisë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS