Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes, prangoset i dyshuari në Viti

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS