Ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes, pranga të dyshuarit

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se i njëjti ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare me të cilën bashkëjeton. Sipas viktimës, i dyshuari po ashtu edhe e ka kanosur atë.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS