Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes kamenicasi, prangoset dhe dërgohet në burg

Kamenicë – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij femër kosovare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka marrë tretman mjekësor në QKMF. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS