Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe djalit, prangoset i dyshuari

Kamenicë – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij viktimave kosovarë.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS